Εντάξει, ούτε “πανικό” ένιωσα, ούτε “σεισμό”, αλλά οι ωραιοκαλούτσικες κυρίες φροντίζουν να τροφοδοτούν βλέμματα με τα κάλλη τους. Στις δικαριτικές διακοπές στη Σαντορίνη, βεβαίως -βεβαίως.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.