ΕΝΑ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
Το ιδιαίτερο αυτό δίδυμο που καταπατά επιδεικτικά τις διαχωριστικές γραμμές ανάμεσα στην όπερα, τη τζαζ, το καμπαρέ και την ποπ, ξεχώρισε αμέσως για το ιδιαίτερο μουσικό στίγμα, τη μοναδική αισθητική και την σαρωτική σκηνική παρουσία του.
Φωνή, Αφήγηση, Πιάνο: Γιώργος Τζιουβάρας (Tenorman)
Ντραμς: Χρήστος Κουτσογιάννης (Voodoo Drummer)
ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
ΚΑΝΟΝΙΚΟ: 15€
ΜΕΙΩΜΕΝΟ: 12€”.