“Ολοκληρώθηκαν οι εργασίες συντήρησης-καλλωπισμού του σχολικού μας κτιρίου (διεξήχθησαν εργασίες βαψίματος εσωτερικών χώρων, της πρόσοψης του κτιρίου, περίφραξη του προαύλιου χώρου, μονώσεις ταρατσών κ.α και υπολείπεται η τοποθέτηση της πόρτας του προαυλίου χώρου).
Ευχαριστούμε τη Περ.Ν. Αιγαίου για τη βοήθεια και τη συνεργασία”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.