Ολοκληρώθηκε η επισκευή του μώλου “Κόρφος” στη Θηρασία
Δημήτρης Πράσσος
Ανάρτηση και βίντεο του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Θήρας
“Σας ανακοινώνουμε ότι ολοκληρώθηκε το έργο επισκευής και συντήρησης του μώλου Κορφού, Ν. Θήρας!. Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Θήρας πραγματοποίησε αναβαθμίσεις που προσφέρουν ασφάλεια και άνεση σε όλους τους χρήστες του λιμανιού. Σας ευχαριστούμε θερμά για την εμπιστοσύνη σας και την υποστήριξή σας στα έργα ανάπτυξης των υποδομών μας!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.