ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ
Στην είσοδο του λυκείου θα στηθεί κάλπη στην οποία θα συγκεντρώνονται χρήματα που θα διατεθούν στους Δήμους που επλήγησαν από την πρόσφατη καταστροφική πυρκαγιά.
Με πλήρη διαφάνεια και με την εθελοντική προσφορά της κυρ. Νομικού Άννας-υπάλληλο ΔΟΥ Θήρας και του κ. Ξαγοράρη Άκη – Δημοτικού Υπαλλήλου θα παραλάβουν την κάλπη συγκέντρωσης χρημάτων πριν την συναυλία και θα την κλείσουν στο τέλος της βραδιάς, θα καταμετρήσουν τα χρήματα και θα τα καταθέσουν στους λογαριασμούς των Δήμων την επόμενη ημέρα.
Ο Σύλλογος Κρητών Σαντορίνης πάντα δίπλα σε αυτούς που έχουν την ανάγκη μας .
Ζητάμε τη συμμετοχή σας και την συμπαράσταση σας».