ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΤΗΣ ΔΕΥΑΘ ΤΙΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΙΔΑ ΖΩΟΔΟΧΟ ΠΗΓΗ
Δημήτρης Πράσσος
“Αγαπητοί κύριοι και κυρίες σας προσκαλούμε την 21-4-2023 ημέρα Παρασκευή – η οποία έχει οριστεί με την υπ’ αριθμ. 70/2022 απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου της ΔΕΥΑ ΘΗΡΑΣ ως επίσημη αργία- στον εορτασμό της Ζωοδόχου Πηγής προστάτιδα των εργαζομένων της ΔΕΥΑ ΘΗΡΑΣ που θα πραγματοποιηθεί στην εκκλησία της Παναγίας Επισκοπής Γωνιάς .
Σας ενημερώνουμε ότι μετά την λειτουργία θα υπάρχει πανήγυρη στο προαύλιο της εκκλησίας “.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.