“Συνεχίζονται με αμείωτη ένταση οι εργασίες καθαρισμού του οδικού δικτύου, υπό την επίβλεψη του αρμόδιου Αντιδημάρχου κ. Σπύρου Δρόσου. Σήμερα οι εργασίες εκτελούνται στην περιοχή του ξενοδοχείου ΕΡΑΤΩ και περιμετρικά του Ημεροβιγλίου”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.