ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία του κ. Ορφανού προκειμένου να ενημερωθεί ουσιαστικά και σε βάθος για τα θέματα που απασχολούν τους κατοίκους.
Ο κ.Δαρζέντας μίλησε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η Οία τα βασικά εκ των οποίων παραμένουν το σχολείο,το κυκλοφοριακό καθώς και το πρόβλημα του πάρκινγκ. Ο κ.Ορφανός από τη μεριά του εξέφρασε τη στήριξή του στην άμεση αντιμετώπιση τους, με στόχο την ευκολότερη και πιο ποιοτική καθημερινότητα των κατοίκων”.