Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Παραδοσιακός Σύλλογος των Λιμνάρηδων Σαντορίνης, συνεισφέρει σε κοινωνικές δράσεις. Αυτήν την περίοδο έδωσε την ευκαιρία με την συνδρομή του να πληρωθεί το χρηματικό υπόλοιπο προκειμένου να ολοκληρωθεί η αγορά του minibus που θα παραχωρηθεί από τη Σαντορίνη στη ΦΛΟΓΑ.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.