“Ο κύριος Χρυσόστομος Δεναξάς, ιδρυτής και επίτιμος πρόεδρος του Διασωστικού Σώματος Θήρας και ιδρυτικό μέλος της Τράπεζας Αίματος Σαντορίνης τίμησε με τη συμμετοχή του την προσπάθεια της Ένωσης Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Ανατολικής Κρήτης και του Παγκρήτιου Ομίλου Φουσκωτων Σκαφών να καλυφθούν οι ανάγκες των παιδιών της κλινικής Αιματολογία – Ογκολογία Παιδιών και Εφήβων Κρήτης σε αίμα”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.