Ο ΠΡΩΗΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ ΣΤΟΝ SANTORINI 106.4 FM
Δημήτρης Πράσσος
ΤΕΘΗΚΕ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ, ΚΑΙ ΑΜΙΣΘΙ
Έχει προσφερθεί, οικειοθελώς και αμισθί να θέσει την εμπειρία του, στην υπηρεσία του Νοσοκομείου. Του ακέφαλου, αδιοίκητου και τραγικά υποστελεχωμένου Γενικού Νοσοκομείου Σαντορίνης.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.