ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΜΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΓΚΥΖΗ
Μία πρωτότυπη παράσταση μιούζικαλ με χειροποίητες κούκλες και σκηνικά, που ταξιδεύει μικρούς και μεγάλους στο μαγικό κόσμο της φαντασίας! Ένα έργο για την αυτοεκτίμηση και τη μεγάλη δύναμη της μουσικής με πρωταγωνιστή τον Τάμπ, τον νεαρό Παπαγάλο.
Ο Τάμπο, ο νεαρός παπαγάλος, νόμιζε πως δεν θα ξαναπετάξει ποτέ. Στο τέλος όμως μέσα από βαθιά αναζήτηση κι ένα μεγάλο ταξίδι με την πιρόγα στον ποταμό Ταμποπάτο, ο Τάμπο καταφέρνει να ξαναπετάξει. Κι αυτό γιατί ξεπέρασε το όριο του φόβου.
Η είσοδος είναι ελεύθερη”.