“Την Κυριακή 17 Μαρτίου και ώρα 6 μ.μ. ο Ν.Ο.Σ. (Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης) σας προσκαλεί στην γιορτή που θα γίνει στο Αμφιθέατρο του Μπουτάρη, όπου θα προβληθούν βίντεο από τις δράσεις του Ομίλου, θα δοθούν τα Πτυχία Ανοιχτής Θαλάσσης (14) και οι Έπαινοι σε όλα τα παιδιά (76) που παρακολούθησαν την θερινή σχολή Ιστιοπλοίας το 2018, με σκάφη τύπου optimist”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.