Μάλλον συνεχίζεται η σκυταλοδρομία, μεταξύ Παρασκευά Σαλίβερου και Μανώλη Λειβαδάρου (Κοσκωτά). Όπως είναι γνωστό ο Ναύραχος ε.α κ. Σαλίβερος, είχε αναλάβει την Διοίκηση του Πτωχοκομείου-Γηροκομείου Σαντορίνης. Παραιτήθηκε για να αναλάβει εντεταλμένος Σύμβουλος της Ανώνυμης Εταιρείας Μονάδων Υγείας (ΑΕΜΥ) και Διοικητής του Δημόσιου Γενικού Νοσοκομείου Θήρας. Την θέση στο Γηροκομείο, πήρε ο κ. Λειβαδάρος.
Οι πληροφορίες, λένε τώρα, πως μετά την παραίτηση Σαλόβερου από το Νοσοκομείο, την θέση του καταλαμβάνει ο κ. Λειβαδάρος, ο οποίος είχε διατελέσει και Πρόεδρος της Διοικούσας Επιτροπής του Κέντρου Υγείας Θήρας, και επί ΝΔ και επί ΣΥΡΙΖΑ
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.