Ο ΚΟΡΩΝΟΪΟΣ ΑΝΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕKΝΩΝ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΑΞΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ
“Η Ένωση Πολυτέκνων Σαντορίνης στα πλαίσια της λήψης μέτρων πρόληψης, αποφυγής και περιορισμού της διάδοσης του κορωνοϊού αποφάσισε: την αναβολή της Γενικής συνέλευσης και των αρχαιρεσιών για την εκλογή του νέου ΔΣ και της Εξελεγκτικής επιτροπής της Ένωσης μας που ήταν προγραμματισμένα για την Κυριακή 29 Μαρτίου μέχρι νεωτέρας .
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.