Αγώνας των παλαιμάχων ποδοσφαιριστών του νησιού, θα πραγματοποιηθεί όπως κάθε χρόνο την Τετάρτη 17 Αυγούστου στο γήπεδο της “Θύελλας Καμαρίου”. Η έναρξη είναι στις 19:00, ενώ μετά τη λήξη θα ακολουθήσει πανηγύρι, με σουβλάκια και κρασί.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.