Ο ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΣΥΛΛΕΓΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΡΩΓΗ ΑΠΟΡΩΝ
Δημήτρης Πράσσος
ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΕΙΟΥ
“Το Περιφερειακό Παράρτημα της Σαντορίνης, του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, κάνει γνωστό στους κατοίκους του νησιού μας ότι , εν όψει των ημερών των Χριστουγέννων, συγκεντρώνει τρόφιμα ( ζυμαρικά , όσπρια, ζάχαρη, γάλα καφέ , αλεύρι κ.λ.π) είδη προσωπικής φροντίδας ( οδοντόκρεμες, σαμπουάν, αφρόλουτρα) και είδη καθαρισμού ( απορρυπαντικά).
Τα είδη που θα συγκεντρωθούν, θα διανεμηθούν σε άπορες οικογένειες του νησιού μας.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.