Ο ΑΟ ΘΗΡΑΣ ΘΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
Δημήτρης Πράσσος
ΣΤΟ CHALLNEGE CUP ΠΑΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ
«Το Δ.Σ. του Α.Ο Θήρας ενημερώνει το φίλαθλο κοινό της Σαντορίνης αλλά και του αθλήματος, πως η ομάδα μας θα συμμετάσχει στο Challenge Cup για τη σεζόν 2018-2019 ώστε να εκπροσωπήσει το νησί μας και την Ελλάδα στην Ευρώπη».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.