O ΑΟ ΘΗΡΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ…ΤΟ ΤΡΕΛΛΑΝΕ!
Δημήτρης Πράσσος
ΕΠΙΚΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ… ΤΕΛΙΚΟΣ
Με 3-1 σετ, κέρδισε τον Παναθηναϊκό ο ΑΟ Θήρας, σπάζοντας το πλεονέκτημα της έδρας, και πηγαίνοντας πλέον στο Μεγάλο Τελικό του Πρωταθλήματος Α1 Βόλλει Γυναικών. Εκεί θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό που επικράτησε, άνετα με 3-0 επί του Πανναξιακού.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.