ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΔΑΠΠΟΣ
Ευχόμαστε στον Πρόεδρο κ. Λυγνό Χρήστο και στα μέλη του Δ.Σ, η εκλογή σας να αποτελέσει για την ομάδα το εφαλτήριο για ακόμα περισσότερες διακρίσεις και επιτυχίες στο μέλλον. Τα ονόματά των περισσότερων από σας άλλωστε έχουν συνδεθεί με τις πιο χρυσές σελίδες της ιστορίας του συλλόγου και η αγάπη όλων σας για το ποδόσφαιρο και τη Θύελλα αποτελούν το καλύτερο εχέγγυο για τη συνέχεια.
Θα είμαστε στο πλευρό σας και θα στηρίζουμε τις προσπάθειές σας σ’ αυτό το νέο ξεκίνημα που επιχειρεί η ομάδα.
Καλή, εποικοδομητική και παραγωγική θητεία”.