ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ;
Προφανώς ο Πρόεδρος του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου, αναμένει αυτοψία και μελέτη, για το ζήτημα. Έπεται σκληρό έγγραφο προς τον Υπουργό Ναυτιλίας. Μερικές συσκέψεις και ταξίδια στην Αθήνα και τέλος ηλεκτρονική δημοπρασία. Έως τότε, δέον όπως ανασταλούν οι φυσικές ανάγκες των επισκεπτών και χρηστών του Λιμένος. Ο κ. Πρόεδρος, είναι σίγουρο πως -για μια ακόμα φορά- θα αναλάβει την πολιτική ευθύνη!. Άλλωστε αυτή, δεν κοστίζει τίποτα.