ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΥΓΚΕΤΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
“Κατά τη Γ.Σ. του συλλόγου μας, που έγινε την Παρασκευή 27/10, αποφασίστηκε πλειοψηφικά να επισκεφθούμε το γραφείο του δημάρχου και να συναντήσουμε ΜΟΝΟ τον κο δήμαρχο την Παρασκευή 03/11 & ώρα 10:00 πμ, ώστε να απαιτήσουμε δέσμευση για ημερομηνία δημοπράτησης για το δημοτικό σχολείο της Οίας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.