TO THUNDER ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ, ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΥ
Καθυστέρηση δρομολόγησης του πλοίου Thunder
Ο βουλευτής Νίκος Συρμαλένιος καταθέτει αναφορά την από 14/01/2020 επιστολή του Δημάρχου Ανάφης Ιάκωβου Ρούσσου προς το υπουργείο Εμπορικής Ναυτιλίας, στην οποία γίνεται λόγος για έντονη δυσφορία των κατοίκων και επιχειρηματιών του νησιού για την καθυστέρηση δρομολόγησης του πλοίου Thunder.
Επισυνάπτεται το σχετικό έγγραφο.
Παρακαλούμε για την απάντηση και τις ενέργειές σας και να μας ενημερώσετε σχετικά.
Νίκος Συρμαλένιος».