“Ο πολιτιστικός σύλλογος «Εστία Πύργου Καλλίστης» σας προσκαλεί στην κεντρική πλατεία του Πύργου την Παρασκευή, 6 Αυγούστου 2021, ώρα 21:30 έως 23.30 σε μια μουσική βραδιά με τους Λοΐζο Σορώτο και Δημήτρη Δαμίγο.
Είσοδος ελεύθερη
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί με όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προστασίας. (Καθήμενοι μόνο με αποστάσεις και υποχρεωτική χρήση μάσκας κατά την είσοδο και έξοδο από το χώρο). Ώρα προσέλευσης μέχρι 21.15.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.