Την επιστημονική αξία και καταξίωση του Στέλιου Πανδρεόπουλου, την κοινωνική προσφορά, το ήθος, αλλά και την ακλόνητη αγάπη του για τη γενέτειρά του το Μεγαλοχώρι, εξήραν γνωστοί Θηραίοι και Μεγαλοχωρίτες που παραβρέθηκαν στην εσπερίδα του Συλλόγου, η οποία πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.