ΑΠΟ ΤΟ “ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΟΥΦΩΝ & ΦΙΛΩΝ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΥ”
Ο υπεύθυνος λειτουργίας του Πτωχοκομείου- Γηροκομείου Σαντορίνης κ. Λουκάς Βελλώνιας, εκφράζει μέσω της Santonews, τις θερμές ευχαριστίες του Προέδρου του Διοικητικού Συμβουλίου (είναι ο σεβασμιότατος Μητροπολίτης Θήρας) των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και των τροφίμων, προς τον Σύλλογο, τον κ. Βαζαίο για την όμορφη πρωτοβουλία και την πολύτιμη προσφορά τους.