ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΛΙΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗ SANTOΝEWS, ΑΛΛΑ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ
Κάνω 4 έρευνες ταυτόχρονα. Και αυτά που βρίσκω με κάνουν να φρικιάζω. Επειδή όμως ξέρω πως με περιμένουν πεντέξι δικηγόροι στη γωνία για να μου βρουν ένα λάθος, το προχωρώ επίπονα, άρα αργά και επίμονα.
Μη κακοκαρδιστείτε μαζί μου. Έχω βρει την άκρη για τόσες μικρομέγαλες μαφίες που ρουφούν σαν βδέλλες το νησί που κι εγώ (ο υποτίθεται έμπειρος, αναθεμά με) δημοσιογράφος τα έχω όχι χάσει. Τα “έχω παίξει”. Ούτε ιερό, ούτε όσιο πιά;. Όλα στον πάγκο του χασάπη;.
ΥΓ. Και βρε σεις, μαλακά στη σελίδα. Την διαλύεται έτσι που μπαίνετε όλοι μαζί. Κάντε 3-4 refresh, αν σας απορρίψει. Απλά έχει πολλούς επιβάτες μέσα και αγκομαχάει. Ιούς δεν έχει. (Ούτε κόρες). Ανηφόρα τραβάει!.