Υπάρχει ένα κουίζ, στη φωτογραφία. Μπορείτε να δείτε το πτηνόν;. Φυσικά. Το 99% των αρρένων και το 100% των θηλέων θα πουν “Ναι”. Μένει ένα λάγνο 1%, που θα κοιτάξει αλλού. Ντροπή του!.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.