Ένα από τα καλύτερα παιδιά. Τους πιο εμπνευσμένους ανθρώπους. Τους πιο αφοσιωμένους λειτουργούς. Ο Άρης. Έφυγε κι αυτός. Νέος, με μια θαυμάσια οικογένεια πίσω του και με ένα αποτύπωμα τίμιου ανθρώπου και χαμογελαστού προσώπου. Γνήσιου και από καρδιάς. Αντίο, Άρη.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.