ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ-ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΡΙΓΓΑΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ
Δημήτρης Πράσσος
ΟΛΗ Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΛΟΥΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
Μετά την εξαιρετική παράσταση στην Εστία του Πύργου, ο Βαγγέλης Τρίγγας, η Μαργαρίτα Καραμολέγκου και οι εξαιρετικοί μουσικοί που τους πλαισιώνουν, επανέρχονται. Ξανά στον Πύργο και αυτή τη φορά, υπόσχονται ένα δροσερό Ταξίδι στη Μεσόγειο. Η πρώτη τους παράσταση, ξεχείλισε την αίθουσα της “Εστίας”, με κόσμο, νότες και όμορφη μουσική. Η δεύτερη γίνεται υπό το φεγγαρόφως και η δεξιοτεχνία του Βαγγέλη Τρίγγα μαζί με την εξαιρετική φωνή της Μαργαρίτας θα διασχίσουν θάλασσες μελωδιών, σαγηνευτικά μουσικά μονοπάτια και σχεδόν απάτητες ακτές της θάλασσας των πολιτισμών.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.