Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΛΑΜΨΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΣΤΙΒΑΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
Χαρακτηριστικό είναι, πως στο επιτελείο της Ομάδας, δεν μετέχουν μόνο Προπονητές και Γυμναστές, αλλά επίσης ειδικευμένοι Γιατροί και Φυσικοθεραπευτές, που δίνουν τα κατάλληλα εχέγγυα, ώστε η μύηση στο άθλημα να γίνεται σύμφωνα με τα πιο προηγμένα, διεθνή πρότυπα ασφάλειας και αποτελεσματικότητας.
Όσο για τη “μεγάλη Ομάδα”, αυτή εκτός από πρότυπο, αναμένει την ενθουσιώδη στήριξη των φιλάθλων, την βοήθεια των χορηγών (είναι μια αμφίδρομη βοήθεια) και ίσως μια μεγαλύτερη γενναιοδωρία από τον Δήμο Θήρας, ώστε να ακουστεί ξανά φέτος ο εθνικός ύμνος σε ξένα γήπεδα και να διαφημιστεί πολλαπλά η Σαντορίνη.
Μπορείτε να προμηθευτείτε εισιτήρια επικοινωνώντας με τις αθλήτριες:
Νίκη Μουντάκη στο τηλέφωνο 6932 113468
Μαρίνα Τσοχατζή στο τηλέφωνο 6940 025309
Ειρήνη Τσοπανίδου στο τηλέφωνο 6984 882081