ΑΣ ΜΕΙΩΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
Διαρρηγνύω, τα ιμάτιά μου, σκίζω τα πιτυτχία (sic ξανά) μου, και δίνω σε κάποιον κύριο Πολιτικής Προστασίας, τα σέβη μου. Το 112 (διεθνής αριθμός έκτακτης ανάγκης) δεν λειτούργησε, γιατί θα είχαμε εκατόμβες θυμάτων, στην Εύβοια. Οπότε μπίου!. Διαχειριστήκαμε σοβαρά αυτόν τον πως τον λένε, Κορωνοϊό, και έχουμε 500 και, κρούσματα σε τρεις μέρες.
85% πληρότητα στα πλοία, 100% στα αερόπλανα;. Αλλά τα μπαρ και εστιατόρια με μεζούρα και κλειστά στις 00:00;. Ιντανξ, κουμπάρε. Αλλά μείωσε την τιμή των Λεξοτανίλ. Ιντάνξ;.
Όσο για το: “Αναστέλλεται σε όλη τη χώρα κάθε δημόσια εκδήλωση με όρθιους συμμετέχοντες;. Εκεί;, ούτε ο Φρόϊντ, ούτε ο Γιούνγκ, ούτε ο Λακάν θα έβρισκαν άκρη. Ανοίξαμε νέο κεφάλαιο στην επιστήμη.