“Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Συλλόγου Ακρωτηριανών Θήρας σας εύχονται να έχετε μία καλή και δημιουργική χρονιά και σας προσκαλούν στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Συλλόγου μας στις 15 Ιανουαρίου 2017, στις 11:30 π.μ. στο Πολιτιστικό Κέντρο “ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ” (Μικράς Ασίας 24 & Παπαναστασίου 18756,Κερατσίνι)
Σας περιμένουμε να τραγουδήσουμε όλοι μαζί τα παραδοσιακά κάλαντα του Ακρωτηρίου, να κόψουμε τη βασιλόπιτα και να παρακολουθήσουμε τα χορευτικά τμήματα του Συλλόγου μας. Μουσικά θα μας διασκεδάσουν
οι Αντώνης Πρέκας στο βιολί και ο Κυριακός Πρέκας στο λαούτο.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.