Με την παρουσία όλων σχεδόν των στελεχών του και φίλων του,ο δημοτικός συνδυασμός “Θηραϊκή Πολιτεία” έκοψε χθες το απόγευμα σε κλίμα ενότητας και αγώνα την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα του στο Οινοποιείο ΜΠΟΥΤΑΡΗ
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.