“Ο Πρόεδρος του Ιδρύματος Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Θήρας κ. Επιφάνιος, τα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, το προσωπικό και οι Τρόφιμοι του Πτωχοκομείου Θήρας έχουν την χαρά να σας προσκαλέσουν στην καθιερωμένη κοπή βασιλόπιτας. Πέμπτη 4 Ιανουαρίου, ώρα 12 το μεσημέρι. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.