“Η Ένωση Συνεταιρισμών Θηραϊκών Προϊόντων σας προσκαλεί την Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018, ώρα 11:30, στο Οινοποιείο SantoWines στην εκδήλωση για την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα
Ο Πρόεδρος Μάρκος Καφούρος
και τα μέλη του Δ.Σ. της ΕΣΘΠ”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.