“Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Εμπορείου Θήρας σας προσκαλεί την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου και ώρα 14:00 στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας μας στην ταβέρνα “Μαιρούλα” στην Βλυχάδα.
Πλήρες μενού, άφθονο κρασί και ζωντανή μουσική με τους Θηραίους Band & τα Αηδονάκια.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.