“Σε συνέχεια της υπ’ αριθμ. 18/2021 Απόφασης του Δημάρχου Θήρας κ. Σιγάλα Αντώνιου, οι Παιδικοί Σταθμοί Επισκοπής Γωνιάς και Οίας θα παραμείνουν κλειστοί σήμερα 15/02/2021 και αύριο 16/02/2021, λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών και συγκεκριμένα των θυελλωδών ανέμων που προβλέπεται να επικρατήσουν, προκειμένου να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των νηπίων, η αποφυγή ατυχημάτων και η αποφυγή διασποράς του κορωνοιού COVID-19”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.