“Το Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016 και ώρα 19:00, στο εντευκτήριο της Εστίας, θα γίνει ομιλία του ψυχολόγου-εγκληματολόγου κ. Υπάτιου Δρόσου και της ψυχολόγου κας Αικατερίνης Βελισσαράτου με θέμα: «Κοινωνική ανάπτυξη και ανθρώπινες σχέσεις».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.