ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΘΗΡΑΣ: ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ: Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΕΡΑΣΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
“Λοιπόν, μιλάμε για αυτήν την ΔΕΥΤΈΡΑ στις 21/11/22 και σε έναν καινούριο-ως προς τις προβολές μας- χώρο τον κινηματογράφο Villaggio 3D Cinema στο Καμάρι στις 20.45 ‘με την ίδια πρόθεση και αγάπη για το καλό σινεμά και την συνάντηση μαζί με όλες και όλους εσάς.!! Περάστε μια βόλτα αν αγαπάτε τα ζώα ,τα γαϊδουράκια,την #ΚΛΘ ,το σινεμά και…τις ανθρώπινες σχέσεις!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.