“H πρόεδρος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού και Νηπιαγωγείου Οίας κ. Ηλιοπούλου Λίνα ενημέρωσε τη Santonews ,ότι η κενή θέση της Νηπιαγωγού για την Οία καλύφτηκε άμεσα κατόπιν της επιστολής διαμαρτυρίας του συλλόγου μας προς τους αρμόδιους “.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.