ΠΡΟΧΩΡΑ Η ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ
Με προτεραιότητα την αυστηρή τήρηση των μέτρων για τον covid 19 συνεχίζουμε σε συνεργασία με το Δήμο για να λύσουμε όλα τα θέματα που ταλανίζουν το νησί μας, προκειμένου να περιοριστεί περεταίρω η παραβατικότητα και να αποκατασταθεί το αίσθημα ασφάλειας των κατοίκων και επισκεπτών.
Ο Δήμος μας ήδη στέκεται στο πλευρό της αστυνομίας λύνοντας προβλήματα στέγασης των νέων αστυνομικών, αλλά και σίτισης τους προσφέροντας φαγητό και στους κρατούμενους..”.
ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ
ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ.