ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΤΕΩΣ ΠΡΟΕΔΡΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ
Στην Αθήνα, για καλύτερη φροντίδα, διακομίζεται η πρώην Πρόεδρος του Εμπορείου κ. Ρένα Γρίβα. Η δραστήρια “ κυρία Ρένα”, όπως όλοι την ξέρουν, υπέστη ένα μικρο ατύχημα και διακομίστηκε στο Κέντρο Υγείας Θήρας με κάταγμα ισχίου. Οι γιατροί έκριναν πως πρέπει να διακομιστεί στην Αθήνα, και αυτό θα γίνει ακτοπλοϊκώς, καθώς το υγειονομικό Αεροσκάφος, αντιμετωπίζει πρόβλημα.
Οι ευχές όλων για ταχεία ανάρρωση συνοδεύουν την τέως Κοινοτάρχισα, που “έσπασε” ένα από τα πλέον ανδροκρατούμενα οχυρά των Κυκλάδων, προσέφερε σπουδαίο έργο και παραμένει ακόμα και σήμερα ενεργή, με ιδιαίτερη αγωνία για το Νοσοκομείο.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.