Το παράρτημα Σαντορίνης του Ερυθρού Σταυρού και η Ομάδα Γυναικών Σαντορίνης (μέλος της ΟΓΕ) σας καλούν να δείξετε έμπρακτα την αλληλεγγύη και την ανθρωπιά σας.
Ας βοηθήσουμε όλοι! Ο καθένας με όποιο τρόπο μπορεί..
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.