“Ο πολιτιστικός σύλλογος «Εστία Πύργου Καλλίστης» συμμεριζόμενος τον πόνο και τις δύσκολες ώρες που περνούν οι συνάνθρωποί μας από τις καταστροφικές πυρκαγιές, συμμετέχει στη συγκέντρωση τροφίμων, ειδών ένδυσης και φαρμάκων.
Η συγκέντρωση θα γίνει στον εκθεσιακό χώρο της κεντρικής πλατείας Πύργου 10-13 Αυγούστου, ώρα 19:00 έως 21.00″.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.