ΙΔΟΥ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ “Λ&Ε ΝΟΜΙΚΟΥ”
Επειδή, κάποιοι -ένθεν, κακείθεν- χωρίς περίσκεψιν πλειοδοτούν στο θέμα του Υγειονομικού Αεροσκάφους, που ανήκει στο Ίδρυμα “Λούλας και Ευαγγέλου Νομικού”, ιδού η πραγματική πρόταση, της Πολιτείας. Από την ΑΕΜΥ και τους αρμόδιους Υπουργούς. Γιατην ώρα, μόνο ένα σχόλιο: Ότι είναι να γίνει για καλό, ας γίνει. Αλλά, τον πρώτο λόγο να τον έχει πάντα η Σαντορίνη και το Ίδρυμα (άλλωστε έρχεται και η Απλή Αναλογική, οπότε το μονομπλόκ, θα γίνει κομματάκια και η πραγματική βούληση των δωρητών θα βρει πληρέστερη ερμηνεία και έκφραση).
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.