ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ
Η πράξη τους γίνεται παράδειγμα εθελοντισμού και προσφοράς που τόσο έχουμε ανάγκη.
Θέλουμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στην ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ, Χρώματα – Σιδηρικά – Εργαλεία (Εμπορείο Θήρας) για την ανταπόκριση της στο αίτημα μας για προμήθεια δωρεάν υλικών ελαιοχρωματισμού (16 Χ 9 L πλαστικό λευκό εσωτερικού χώρου).
Η πράξη της γίνεται παράδειγμα εθελοντισμού και προσφοράς που τόσο έχουμε ανάγκη.