Η Ρένα Γρίβα, είναι πάντα μπροστά. Πρώην Πρόεδρος του μεγαλύτερου χωριού των Κυκλάδων (Εμπορείο Θήρας), δυναμική και ακαταπόνητη, είναι ξανά παρούσα. Σε κάτι που ενστερνίστηκε, στήριξε και έδωσε ώθηση. Την Εθελοντική Αιμοδοσία, στη Σαντορίνη.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.