ΝΕΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡΜΟΥ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ
Η αθλήτρια αγωνίζεται στη θέση της πασαδόρου και είναι διεθνής με όλες τις εθνικές ομάδες κορασίδων νεανίδων και τελευταία είναι μέλος της U22-Ελπίδων Γυναικών.
Καλωσορίζουμε την νεαρή πασαδόρο στην οικογένεια του Α.Ο.ΘΗΡΑΣ και ευχόμαστε πάνω από όλα υγεία και κάθε επιτυχία στους στόχους της για την νέα σεζόν. Θα θέλαμε επίσης να ευχαριστήσουμε θερμά τον Αίαντα Ευόσμου για την καλή συνεργασία και παραχώρηση της αθλήτριας στην ομάδα μας”.