Ι. Ν. ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΟΥΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΣΥΛΛΟΓΗ ΡΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ
“Στηρίζουμε μεν τις δράσεις των “Θηραίων πολιτών” για τους πρόσφυγες αλλά παράλληλα όπως κάθε χρόνο η ενορία του Ι.Ν. Αναλήψεως Σωτήρος Καρτεράδου θα πραγματοποιήσει συλλογή ρούχων υποδημάτων και παιχνιδιών μέχρι τις 10 Απριλίου για τους πολύτεκνους και άπορους της Αθήνας που εξακολουθούν να έχουν μεγάλες ανάγκες και αυτοί.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να αφήσει μέχρι τις 4:00 μ.μ καθημερινά (προσοχή μέχρι τις 10 Απριλίου!!! ) έξω από το πανηγυρόσπιτο του Ι.Ν. Παναγίας της Κόκκινης στον Καρτεράδο μέσα σε σφραγισμένες σκληρές χαρτόκουτες καθαρά και σε καλή κατάσταση τα προσφερόμενα είδη”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.